Item No: OL1U3NOTL
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone, Crystal, Iron |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Iron |
| Weight | 10g |
Price range: $0.77 through $1.04






































Item No: OL1U3NOTL
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone, Crystal, Iron |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Iron |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Gold Topaz Earrings, Golden Green Aventurine Earrings, Gold Obsidian Earrings, Golden Protein Earrings, Gold Transparent Brown Earrings, Gold Black Pine Earrings, Silver Topaz Earrings, Silver Green Aventurine Earrings, Silver Pink Jade Earrings, Silver Protein Earrings, Silver Turquoise Earrings, Silver Obsidian Earrings, Silver Transparent Red Earrings, Silver Transparent Brown Earrings, Gold Pink Jade Earrings, Gold Transparent Red Earrings, Silver Tiger Eye Earrings, Gold White Turquoise Earrings, Gold Turquoise Earrings, Golden Blue Dot Earrings, Silver Pink Crystal Earrings, Gold Pink Crystal Earrings, Gold Amethyst Earrings, Gold Tigereye Earrings, Gold Red Turquoise Earrings, Golden Blue Pine Earrings, Gold Watermelon Red Earrings, Gold White Crystal Earrings, Silver Amethyst Earrings, Silver Red Turquoise Earrings, Silver Blue Pine Earrings, Silver Black Pine Earrings, Silver White Turquoise Earrings, Silver White Crystal Earrings, Silver Blue Dot Earrings |
| Size | Wire-Wound Hexagon Prism Earrings |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.