Item No: OL1L1EPKW
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Butterfly |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Insect |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Weight | 10g |
$1.61





Item No: OL1L1EPKW
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Butterfly |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Insect |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | White K |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.