Item No: OLJAMOEX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 8g |
$2.13



Item No: OLJAMOEX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | 20707 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.