Item No: OL1PKBDZK
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet, Evening Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $1.55 through $3.40






















































Item No: OL1PKBDZK
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet, Evening Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | 2# Open Ring-Silver, 41# Open Ring-Golden Pearl (Real Gold Plating), 108 # Open Ring – Gold (Real Gold Plating), 40# Open Ring-Gold Double Layer (Real Gold Plating), 56# Open Ring-Silver Winding, 57# Open Ring-Golden Winding, 14# Open Ring-Golden Pearl, 64# Open Ring-Gold Letter H (Real Gold Plating), 30# Open Ring-Golden Love Heart (Real Gold Plating), 39# Open Ring-Gold Letter H (Real Gold Plating), 60# Open Ring-Silver Clock (Real Gold Plating), 61# Open Ring-Golden Clock (Real Gold Plating), 113 # Open Ring – Gold – Blue – Coffee Color, 16# Ring-Golden Three Layers, 74# Open Ring-Silver, 17# Ring-Silver Three Layers, 22# Open Ring-Color, 62# Open Ring-Gold (Real Gold Plating), 63# Open Ring-Silver (Real Gold Plating), 15# Ring-Golden Heart (2-Piece Set), 76# Open Ring-Silver, 72# Open Ring-Gold (Real Gold Plating), 79# Open Ring-Silver, 50# Open Ring-Gold, 10# Open Ring-, 25# Ring-Golden Tassel, 38# Open Ring-Gold, 66# Open Ring-Golden Belt (Real Gold Plating), 111 # Open Ring – Silver (Set of Three), 33# Open Ring-Silver Square, 45# Open Ring-Square (Real Gold Plating), 71# Open Ring-Silver Heart, 75# Open Ring-Silver Pig Nose, 78# Open Ring-Silver Heart, 31# Open Ring-Silver, 36# Open Ring-, 69# Open Ring-Gold (Real Gold Plating), 34# Open Ring-Pink Oval, 51# Open Ring-Gold, 112 # Open Ring – Gold – Heart (Real Gold Plating), 46# Open Ring-Golden Letter V (Real Gold Plating), 7# Open Ring-Silver Double Layer (Real Gold Plating), 68# Open Ring-Golden Flowers (Real Gold Plating), 35# Open Ring-Pink Circle, 47# Open Ring-Golden Oval, 4# Open Ring-Gold Multi-Layer, 77# Ring-Silver, 5# Ring-Silver Eyes, 37# Open Ring-Gold Letter H (Real Gold Plating) |
| Style | 109 # Open Ring – Silver -, 114 # Open Ring – |
| Color | Green, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.