Item No: OL1JJ65W5
| Craft | Layered |
|---|---|
| Style | Y2K, Hawaiian, Beach |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Lotus |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Travel, Beach, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Inlay Material | Synthetic Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 15g |




















Reviews
There are no reviews yet.