Item No: OL1EE19AR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Snake |
| Material | Copper |
| Classification | Ear Clip |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 2g |
Price range: $1.13 through $1.21






Item No: OL1EE19AR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Snake |
| Material | Copper |
| Classification | Ear Clip |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.