Item No: OL4PUKJZ
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 1g |
Price range: $0.67 through $1.01






Item No: OL4PUKJZ
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Model | E1241 White Gold Color, E1242 Gold, E3917 Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.