Item No: OL1YU7SJC
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 23g |
Price range: $1.27 through $1.79








Item No: OL1YU7SJC
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | Dn121 Five-Pointed Star Moon, Dn122 round Sun and Moon, Dn123 Star Moon, Dn124 Sun Moon, Dn125 Texture Moon |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.