Item No: OL1RWAZNF
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross |
| Material | Imitation Pearl, Polyester, Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drawstring Bracelets |
| Weight | 4g |
$0.63



Item No: OL1RWAZNF
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross |
| Material | Imitation Pearl, Polyester, Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drawstring Bracelets |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Brown |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.