Item No: OLOXWNSN
| Style | Sweet, Shiny |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring, Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $1.78 through $3.53

























Item No: OLOXWNSN
| Style | Sweet, Shiny |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring, Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | 44# Ring-Gold, 6# Ring-Golden Letters (Real Gold Plating), 41# Ring-Silver, 50# Ring-Gold, 48# Ring-Gold, 49# Ring-Silver, 4# Ring-Gold (Real Gold Plating), 5# Ring-Silver (Real Gold Plating), 43# Ring-Gold, 9# Ring-Golden Belt Buckle (Real Gold Plating), 30# Ring-Silver, 34# Ring-Gold, 2# Ring-Silver (Love), 3# Ring-Gold (Chain), 28# Ring-Silver, 22# Ring-Gold, 38# Ring-Golden Letters, 45# Ring-Gold, 11# Ring-Golden Flowers (Real Gold Plating), 10# Ring-Silver Oval, 12# Ring-Golden Bow (Real Gold Plating), 31# Ring-Golden Butterfly |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.