Item No: OLXCM82M
| Style | Vacation, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Color Block |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Ear Cuffs, Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 6g |
Price range: $1.94 through $3.74











Item No: OLXCM82M
| Style | Vacation, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Color Block |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Ear Cuffs, Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Ear Studs TE6585-M, Ear Clip-TE6952-S, Ear Clip-TE6952-G, Ear Clip-TE6952-M, Ear Studs-TE6339-S, TE6585-S, Ear Studs-TE6339-M, TE6585-G |
| Size | 18K Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.