Item No: OL10YCL1J
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Beaded, Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Devil's Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 30g |
$4.06









Item No: OL10YCL1J
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Beaded, Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Devil's Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | JSS230056A, JSS230056B, JSS230056C, JSS230056D, JSS230056E, JSS230056F |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.