Item No: OLKYC48N
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 16g |
$3.50








Item No: OLKYC48N
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Gold-Evil Eye, Gold-Sun Devil's Eye, Gold-Heart-Shaped Shell, Gold-Black heart shape, Steel Color-Evil Eye |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.