Item No: OL2FM637
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 15g |
$2.88







Item No: OL2FM637
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | BR0988-A, BR0988-B, BR0988-C, BR0988-D |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.