Item No: OL1DDPEF0
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Zircon |
| Weight | 8g |
$1.20





Item No: OL1DDPEF0
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Platinum |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.