Item No: OLYE9NOR
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 11g |
Price range: $2.18 through $2.31





Item No: OLYE9NOR
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Sd177 Gold Bends and Hitches Ear Ring |
| Style | Sd177 |
| Color | Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.