Item No: OLGG7LJS
| Color | Rose Gold, Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Style | Hip-Hop |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 12g |
Price range: $1.57 through $2.23











Item No: OLGG7LJS
| Color | Rose Gold, Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Style | Hip-Hop |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Style | Male, Women's, Female |
| Color | Black, Gold |
| Option | Female Steel, Male Steel, Female Rose, Male Rose |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.