Item No: OLOTFGK3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women's |
| Pattern | envelope |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 12g |
Price range: $2.74 through $4.57












Item No: OLOTFGK3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women's |
| Pattern | envelope |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Steel Loveyou, Steel Light Pendant, Golden Light Pendant, Rose Golden Pendant, Steel Color Glossy, Gold Loveyou, Golden Glossy, Rose Gold Loveyou, Rose Gold Glossy |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.