Item No: OL1S74P31
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
Price range: $0.65 through $0.91





















Item No: OL1S74P31
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Heart Shape with Drill, One Silver Single-Heart Zircon Ball, One Silver Single Zircon, One Silver Double Zircon Ball, AB Zirconium, Black Zircon, Gold Double Zircon One, One Black Double Zircon, Rose Gold Heart-Shaped Photosphere Pieces, 玫瑰金五角星光球一个, Rose Gold Five-Pointed Star Single Zircon One, Rose Gold Heart-Shaped Single Zircon One, One Silver Double Zircon, Rose Gold Double Zircon One, Upper and Lower Color Zirconium, One Silver Double Heart-Shaped Zircon, Rose Gold round Double Zircon One |
| Style | Champagne |
| Color | Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.