Item No: OL1SNY8MR
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Colorful |
| Material | Seed Bead, Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Seed Bead |
| Plating Material | 18k Real Gold Plated |
| Weight | 10g |
$1.90



Item No: OL1SNY8MR
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Colorful |
| Material | Seed Bead, Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Seed Bead |
| Plating Material | 18k Real Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | KN0008 |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.