Item No: OL12JQQFO
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Oval |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Crystal |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
Price range: $1.52 through $1.78









Item No: OL12JQQFO
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Oval |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Crystal |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | H0121-0109 Red |
| Option | Hongjin, White, Black, Blue |
| Style | White |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.