Item No: OLP9CPFZ
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Plating | Gold Plated |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
Price range: $1.92 through $2.15






Item No: OLP9CPFZ
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Plating | Gold Plated |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | 4M, 6M, 8M |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.