Item No: OLTLDKSU
| Style | Elegant |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $1.16 through $2.06











Item No: OLTLDKSU
| Style | Elegant |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Red Tiger Eye-Necklace, Malachite-Necklace, Green Aventurine-Necklace, obsidian-Necklace, Yellow tiger eyes-Necklace, Amethyst-Necklace, Lapis Lazuli-Necklace, Tiger-eye blue-Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.