Item No: OLWW88B8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece, 1 Set |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
Price range: $0.96 through $3.54













Item No: OLWW88B8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece, 1 Set |
| Classification | Belly Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Silver 3-Piece Set, Rose Gold 3-Piece Set, Gold 3-Piece Set |
| Style | Style Three, Style 2, Style One, Style 1 |
| Color | Gold, Silver, Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.