Item No: OL1AAWJYF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
Price range: $2.48 through $2.88







Item No: OL1AAWJYF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Platinum, Platinum 8mm Thread Auricular Needle, Color Separation 8mm Thread Auricular Needle, Platinum + Gold Color Separation |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.