Item No: OLSKTV8Y
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $1.67 through $1.82














Item No: OLSKTV8Y
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Rose Gold + Rectangular White Stone 2 * 4mm, Rose Gold + Rectangular Redstone 2 * 4mm, Rose Gold + Rectangular Emerald Stone 2 * 4mm, Platinum + Rectangular Sapphire 2 * 4mm, Rose Gold + Rectangular Olive Green Stone 2 * 4mm, Platinum + Rectangular White Stone 2 * 4mm, 14K Gold + Rectangular White Stone 2 * 4mm, Rose Gold + Yellowstone, Rose Gold + Rectangular Sapphire 2 * 4mm, Rose Gold + Rectangular Ornamental Stone 2 * 4mm, Platinum + Rectangular Ornamental Stone 2 * 4mm |
You must be logged in to post a review.
Price range: $1.18 through $1.75














Item No: OLN2YW9N
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Platinum +3 * 5mm Egg-Shaped White Stone, Gold + 4mm round White Stone, Rose Gold + 4mm round White Stone, Rose Gold +3 * 5mm Egg-Shaped White Stone, Gold +3 * 5mm Egg-Shaped White Stone, Gold +2.5 * 5mm Rectangular White Stone, Rose Gold 2.5 * 5mm Rectangular White Stone |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.