Item No: OLPRPFUJ
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
| Style | Elegant, Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Plastic |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 12g |











![[H6154] Heart-Shaped White Shell Necklace / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2afdcc88b87956d89eba7498124d4a10-300x300.webp)
![[G291] Heart-Shaped White Shell Stud Earrings / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-58505556e940cb47f36095be13d21d27-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.