Item No: OL1TTCIC4
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | IG Style, Classic Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
Price range: $1.23 through $1.53























Item No: OL1TTCIC4
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | IG Style, Classic Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Gold Style a, White Gold Color Style a, Gold Style B, White Gold Color Style B, Gold Style D, White Gold Color Style D, Gold Style E, White Gold Color Style E, Gold Style F, White Gold Color Style F, Golden Style C, White Gold Color Style C, Gold Style G, White Gold Color Style G, Gold Style H, Gold White Style H, Golden Style I, White Gold Color Style I, Gold Style J, White Gold Color Style J |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.