Item No: OLUOMJ1P
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Finish | Polished |
| Gender | Women'S |
| Season | All Seasons |
| Pattern | C Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold, Gold Plating |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 18g |

















Reviews
There are no reviews yet.