Item No: OL10NOH1T
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 25g |
Price range: $2.04 through $3.79





Item No: OL10NOH1T
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Cross, Virgin Mary |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.