Item No: OL1MMMFRH
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Rhombus |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 3g |
$0.20














Item No: OL1MMMFRH
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Rhombus |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Pink, Red, Yellow, Green, Purple, Black, White, AB, Blue |
| Style | Light, Lake |
| Color | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.