Item No: OLWJ6IWV
| Style | Sweet, IG Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
Price range: $1.92 through $2.24







Item No: OLWJ6IWV
| Style | Sweet, IG Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Style | Style 1, Style 3, Style 2, Style 4 |
| Size | Adjustable opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.