Item No: OLD3O2LQ
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Gender | Couple |
| Pattern | Geometric |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Birthday |
| Plating Color | 18K Gold |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |
Price range: $0.59 through $0.79




















Item No: OLD3O2LQ
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Gender | Couple |
| Pattern | Geometric |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Birthday |
| Plating Color | 18K Gold |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | No. 7 without Drill, No. 6 without Drill, No. 8 without Drill, No. 9 without Drill, No. 10 without Drill, No. 11 without Drill, No. 12 without Drill, No. 13 without Drill, Diamond No. 12, Diamond No. 5, Diamond No. 6, Diamond No. 7, Diamond No. 8, Diamond No. 9, Diamond-Encrusted No. 10, Diamond No. 11, Diamond-Encrusted No. 13 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.