Item No: OLX3QWP7
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |
Price range: $1.25 through $1.49





Item No: OLX3QWP7
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Silver |
| Size | One Size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.