Item No: OLMA6EW1
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Number |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 5g |
$1.14











Item No: OLMA6EW1
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Number |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Size | 111, 222, 333, 444, 555, 666, 777, 999 |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.