Item No: OL1BM88RY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 5g |
$1.70








Item No: OL1BM88RY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | F1334 White Gold Color |
| Size | No. 6, No. 8, No. 9, No. 10, No. 7 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.