Item No: OLIFO7B0
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
$3.24





Item No: OLIFO7B0
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | 18K Gold Rose Red Diamond, 18K Golden Blue Diamond |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.