Item No: OLOV2FMM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Insect |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 7g |
$2.06





Item No: OLOV2FMM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Insect |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | B, C |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.