Item No: OL1BX5Q1H
| Style | Elegant, Lady, Pastoral |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
$1.66






Item No: OL1BX5Q1H
| Style | Elegant, Lady, Pastoral |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | One Size |
| Style | Style 2, Style 3, Style 4 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.