Item No: OLUM6JCJ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Jewelry Set |
| Classification | Bracelets, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
Price range: $4.59 through $11.16









Item No: OLUM6JCJ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Jewelry Set |
| Classification | Bracelets, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Platinum Necklace, Gold stud earrings, Platinum Stud Earrings, Gold Bracelet, Platinum Bracelet, Gold Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.