Item No: OL1SRHYEP
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 11g |
$2.01






Item No: OL1SRHYEP
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | 22966, 22964, 22965 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.