Item No: OL1HJVCD
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | American Flag |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Chain Material | 302 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | 302 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
Price range: $1.12 through $3.20






































Item No: OL1HJVCD
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | American Flag |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Chain Material | 302 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | 302 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Style 01- Silver (Twisted Chain), Style 15-Brooch, Style 16-Brooch, Style 17-Brooch, Style 05-Gold, Style 06-Gold, Style 03-Silver, Style 01- Silver (Side Chain), Style 01- Silver (Water Wave Chain), Style 04-Silver, Style 08-Gold, Style 02-Silver, Style 01- Gold (Side Chain), Style 01- Gold (Water Wave Chain), Style 11-Gold, Style 13-Gold, Style 03-Gold, Style 04-Gold, Style 10-Gold, Style 07-Gold, Style 01- Gold (Twisted Chain), Style 02-Gold, Style 09-Gold, Style 12-Gold, Model 14-Gold |
| Style | Style 05-, Style 06-, Style 08-, Style 13-, Style 11-, Style 10-, Style 09-, Style 12-, Style 07-, Style 14-Silver |
| Color | Silver, Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.