Item No: OL1NW7GNI
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cartoon Character, Doll, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
$2.61





Item No: OL1NW7GNI
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cartoon Character, Doll, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Boy, Girl |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.