Item No: OL13N7RPD
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Crown, Snake |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Cartilage earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $0.94 through $1.08
















Item No: OL13N7RPD
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Crown, Snake |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Cartilage earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | 25 Gold 1 Piece, 16 Gold 1 Piece, 20 Gold 1 Piece, 22 Gold 1 Piece, 23 Gold 1 Piece, 24 Gold 1 Piece, 17 Gold 1 Piece, 14 Gold 1 Piece, 13 Gold 1 Piece, 15 Gold 1 Piece, 18 Gold 1 Piece, 19 Gold 1 Piece, 21 Gold 1 Piece |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.