Item No: OL17EJYW8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Tree, Life Tree |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Weight | 15g |
Price range: $2.37 through $2.51









Item No: OL17EJYW8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Tree, Life Tree |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Nsn00282 Stainless Steel, Nsn00282 Rope, Nsn00283 Stainless Steel, NSN00283绳子, Nsn0276 Rope, Nsn0276 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.