Item No: OL1U3YC9Q
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
|---|---|
| Metal | 18K Gold |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Circle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Plating Material | 18K Gold Plated, Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 10g |





















Reviews
There are no reviews yet.