Item No: OL1T5B6D7
| Pattern | Star |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel, natural stone |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | Golden Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
$1.86









Item No: OL1T5B6D7
| Pattern | Star |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel, natural stone |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | Golden Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Blue Pattern, Blue Spot Jasper, Red Pattern, Amazonite |
| Style | Purple, Olive |
| Color | Gold, green |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.