Item No: OLBDDCCL
| 6 | 1.65 |
|---|---|
| 7 | 1.73 |
| 8 | 1.81 |
| Style | Retro |
| Design | Enamel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Brass |
| Occasion | Street |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
| Size | Internal Diameter(CM) |
$0.69









Item No: OLBDDCCL
| 6 | 1.65 |
|---|---|
| 7 | 1.73 |
| 8 | 1.81 |
| Style | Retro |
| Design | Enamel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Brass |
| Occasion | Street |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
| Size | Internal Diameter(CM) |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Golden Love and Peace No. 6, Golden Love and Peace 7, Golden Love and Peace No. 8, Silver Love and Peace No. 6, Silver Love and Peace No. 7, Silver Love and Peace No. 8 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.