Item No: OL1DJJ0FF
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | Brass |
| Weight | 5g |
$1.01





Item No: OL1DJJ0FF
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | Brass |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Style | Eh0095 |
| Color | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.