Item No: OLYQ4GDU
| Color | Gold, Steel Color |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 10g |









![[Tse06] Strap Heart Bracelet / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c69815aecf523b1cc92c5753373c6a9e-300x300.webp)
![[Tse07] Strap Heart Bracelet / Steel Color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-597b4f5baeb52dce2d1bc793285c1617-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.